aboutus

jinhua Yuanzhixin Leisure products CO.,Ltd

jinhua Yuanzhixin Leisure products CO.,Ltd jinhua Yuanzhixin Leisure products CO.,Ltd jinhua Yuanzhixin Leisure products CO.,Ltd jinhua Yuanzhixin Leisure products CO.,Ltd
1 2 3 4
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Markalar: Güneş
No. Çalışanları: 50~100
Yıllık satış: 14000000-18000000
Yıl kurulan: 2013
İhracat p.c: 90% - 100%
contact us :: ala@ymsourcing.com
Hakkımızda
Giriş

Fabrika tanıtımı:

Jinhua Yuanzhixin Boş zaman ürünleri CO. levha, PC güneşlik ve tente, gölgelik entegre ürün Ar-Ge, üretim ve satış.
İşletmemiz ileri üretim yönetimine sahiptir ve üretim tesislerini tanıtmaya ve yenilemeye devam etmektedir. Şirket şimdi PC levha üretim hatları, özel tip PC ürünleri için PC 150 üretim hattı, 650 ton plastik enjeksiyon kalıplama üretim hattı dahil olmak üzere birkaç dünya ileri PC üretim hattına sahiptir. makine ve iki ileri tente aparatı üretim hattı. Biz ileri CNC makinemiz var ve firmamız her türlü özel tipte PC ürünlerinin kalıplama işlemlerini üstlenmektedir ve tüm ürünler ileri üretim teknolojileri tarafından üretilmekte ve ithal malzemelerden üretilmektedir. Gelişmiş iş yönetimi, kurumsal yükseliş için vazgeçilmezlerimizdir; Birinci sınıf yönetim birinci sınıf kaliteyi belirler, Sadece birinci sınıf kalite birinci sınıf işletmeyi sağlayabilir. Üretim yönetimi hakkında, İşletmemiz her zaman en iyi standart ürünleri üretir ve altında kaliteli hizmet sunar. sıkı bilimsel yönetim sistemleri ve prov için standartlaşmış yönetim felsefesi Müşterilere tatmin edici ve kaygısız ürünler sunmak.
"Kazan-kazan" geliştirme felsefesine dayanan firmamız, kooperatif ortakları için yüksek kaliteli ürünler ve en iyi satış sonrası hizmetler sunmaya, müşterileriyle birlikte ilerlemeye, dünyaya hizmet vermeye ve geleceği yaratmaya devam edecektir!


Ürün listesi:

Tente, Kanopi, Kapı kanopisi, Kanopiler, Açık barınak, Kanopiler, Güneşlik tentesi, Pencere tentesi, Çardak gölgelik, Veranda kanopi, Teras kanopileri, Balkon kanopisi, DIY tentesi, PC tentesi, Tente desteği, Polikarbonat tentesi, Tente Desteği , Tente kolu, Alu Carport, yan duvar tentesi, robot biçme garajı, Alu Araba barınağı, Alüminyum Pergola, polikarbonat carport, Gazebo Köşkü, Bahçe Sunroom, Sun house, sun room, Glass house

PC Levha, Polikarbonat levha, PC panel, PC çatı paneli, PC oluklu levha, Polikarbonat levha, PC Katı Levha, PC Hollow Levha, PC Güneş Levha, Mutil duvar polikarbonat levha, Dört duvar PC levha, Üçlü duvar PC levhaTwin duvar pc levha, Petek PC levha, PC Kabartmalı Levha, PC Kristal içi boş Levha, PC Buzlu katı Levha, PC Elmas katı Levha, Polikarbonat kayık, Şeffaf tekne, şeffaf kano, Kristal kayık

Aksesuarlar: H&U PC Profili, PC tokası, PC konektörü, Alüminyum Profil ve ilgili aksesuarlar

Geçmiş

Jinhua Yuanzhixin eğlence ürünleri cp., Ltd 2013 yılında bulundu.

6 yıldan fazla bir tarihtir.

Bu alanda da dahil olmak üzere yeterince deneyime sahiptir.

gölgelik, tente ve polikarbonat levha ve ilgili PC ürünleri.

Hizmet

Kapı tentesi ve yan duvar tentesi ve birçok tentenin ürünü imal edilmektedir.

Jinhua Yuanzhixin gelişmiş üretim yönetimine sahiptir ve üretim tesislerini tanıtmaya ve yenilemeye devam etmektedir. Şirket şimdi PC levha üretim hatları, özel tip PC ürünleri için PC 150 üretim hattı, 650 ton plastik enjeksiyon kalıplama üretim hattı dahil olmak üzere birçok dünya ileri PC üretim hattına sahiptir. makine ve iki ileri tente aparatı üretim hattı. Biz ileri CNC makinemiz var ve firmamız her türlü özel tipte PC ürünlerinin kalıplama işlemlerini üstlenmektedir ve tüm ürünler ileri üretim teknolojileri tarafından üretilmekte ve ithal malzemelerden üretilmektedir. Gelişmiş iş yönetimi, kurumsal yükseliş için vazgeçilmezlerimizdir; Birinci sınıf yönetim birinci sınıf kaliteyi belirler, Sadece birinci sınıf kalite birinci sınıf işletmeyi sağlayabilir. Üretim yönetimi konusunda, işletmemiz her zaman en iyi standart ürünleri üretir ve yüksek kaliteli hizmetler sunar. sıkı bilimsel yönetim sistemleri ve standartlaştırılmış yönetim felsefesi müşterilere tatmin edici ve kaygısız ürünler sunmak.

Ekibimiz

8 ekip satış ofisinde satış elemanı, 5000 m2 fabrika çıkışında 40 işçi sizin için hizmet vermektedir.

Yüksek beklentilerimiz var, biz en ciddiyiz ve aşağıya iniyoruz. Bu nedenle, şirketimizin çalışanlarının kesin bir inancı var. Bu arada, pragmatik olmaya kendimizi adadık. Piyasayı pilot ve etkili bir şekilde yüksekliğin bir sorunu olarak görüyoruz. Çünkü biz anlıyoruz. Sadece tüketiciyi gelecek pazarda kazanmak için, kendimize yeterince güveniyoruz.
Sizlerin memnuniyeti bizim çalışma standartlarımızdır. Teknoloji her zaman kalite kontrolün üretimi olmadığı için kalite kontrolünün üretimini inceler. Müşteri memnun olmadığından, ürünler satılamaz, işletmenin karı yoktur. Müşteriler çalışma standartlarımızdan memnun hissediyorlar, müşterilere "HAYIR" diyemeyiz.
Güveniyoruz, hizmet avantajı sadece günümüz avantajı ile değil aynı zamanda müşterilerin uzun vadeli güvenini kazanmaya da dayanıyor. Ve uzun vadeli güveni kazanabilmek için “Müşteri sonsuza dek haklıdır”, “uzak mesafeli” servisler elde etme fikrini oluşturmalıyız. "Naught mesafe", "Naught mesafe" olarak adlandırılan, özü, kalp ve kalp ile iletişim ve hizmetler arasındaki mesafedir, bu nedenle, işletme çalışanları, müşterilere yüksek kaliteli ürünler üretebilir. Bir müşterinin kalbini kazanmak sadece ülkemizin her yerinden müşterileri içeren ülkemizdeki müşteriye hitap etmiyor!

CONTACT US

ALA @ YMSOURCNG COM

İletişim bilgileri